Designed and built with care, filled with creative elements

Top

Inspiratiedag ROSRijnland

Laden Evenementen
  • Dit evenement is voorbij.

14

nov

Inspiratiedag ROSRijnland

  Doelgroep: ROS-stagiair(e)s en startende docenten

Maak eens kennis met een andere school!

Wat voor leraar wil je worden? Op welke school voel jij je het best op je plek als leraar? En waarin zou jij je als leraar willen specialiseren? Om je te helpen deze vragen te beantwoorden organiseert ROSRijnland ieder jaar een inspiratiedag waarbij startende docenten en docenten in opleiding de mogelijkheid krijgen om eens op een andere school te kijken. Om de sfeer te proeven en te zien hoe het onderwijs daar is ingericht. Daarbij staat er op iedere school een bepaald thema centraal.

Dit jaar openen het Fioretti College en het Visser ’t Hooft Lyceum hun deuren. Hieronder lees je het programma van het het Fioretti College en vind je een link om je hiervoor aan te melden. Informatie over het programma op het Visser ’t Hooft Lyceum vind je in de agenda op 13 november.


School           Fioretti College
Thema           Onderwijshuizen
Datum           donderdag 14 november
Tijd                 9.00 – 13.30 uur
Locatie          Fioretti College Hillegom, Van Den Endelaan 5a, 2182 ES Hillegom

 

Voor onze leerlingen vinden we ontwikkeling, plezier en verbinding belangrijk. In onze manier van werken dragen we dit uit.

Persoonlijke aandacht, duidelijkheid en een veilig klimaat zijn belangrijk voor goede leerprestaties. Ieder team heeft een eigen ruimte in het gebouw en deze ruimte noemen we een onderwijshuis. Die naam geeft precies aan wat het is: een veilige plek, een thuisbasis, waar elke leerling in beeld is.

Tijdens de inspiratiedag:

  • vertellen we je graag hoe onze huizenstructuur werkt.
  • Ga je een aantal praktijklessen bijwonen.
  • Kun je een les volgen voor je eigen vak.
  • Krijg je de mogelijkheid om docenten, directie, OOP en leerlingen te interviewen.
  • Krijg je een lunch aangeboden!

 

Aanmelden
De dag is bedoeld voor alle startende docenten en docenten in opleiding binnen ROSRijnland. Om deel te nemen kun je je hier aanmelden. Aanmelden kan t/m 10 november. 12 november ontvang je vervolgens een bevestiging van de betreffende school met meer details over het precieze programma.

 

Details activiteit

Doelgroep : ROS-stagiair(e)s en startende docenten
Datum : 14 november 2024
Tijd : 09:00 - 13:30
Locatie : Fioretti College, Van den Endelaan
Adres : Van den Endelaan 5b, Hillegom